LEC: Ručně dekorované závěsné lampy

Lampa nemusí být jen pouhým zdrojem světla. Naše závěsné lampy osvítí celou místnost, ale také doladí interiérový design, ať už se jedná o obývací pokoj nebo hotelovou halu. Nechte se okouzlit něžným oblázkovým vzorem kolekce Morphology nebo vyzkoušejte pravý opak – řada Nocturnal Sun byla inspirovaná čelními světly aut na nočních dálnicích.

Všechny lampy ručně brousíme ze zářivého českého olovnatého křišťálu a nabízíme v našich oblíbených vzorech. Snadno je tak zkombinujete s ostatními produkty z řad pro stůl či koupelnu. Více informací najdete v záložce Typy a velikosti níže.

Díky ruční výrobě umožňujeme zakázkové úpravy všech našich výrobků. Přejete si doplnit logo vaší společnosti, nebo pozměnit design, aby odpovídal vašim potřebám? Prosím, přejděte do sekce věnované zakázkové výrobě křišťálu.

Nabídněte svým zákazníkům naše LEC křišťálové stropní lampy

Stát se distributorem
Katalog v PDF (2.8 MB) nebo
Přihlásit k odběru novinek - souhlasíte se zpracováním údajů.
Hand-cut decoration Morphology

Morphology Design 9004

Hand-cut decoration Morphology Matte

Morphology Matte Design 9004M

Crystal pendant light round

56953H/9004M/200

Crystal pendant light round small

80744H/9004M/178

Crystal pendant light oval

84001H/9004M/255

Další křištálová světla a lampy

Set dvou LEC lamp s kovovým podstavcem

Stolní lampy

Konferenční stolek v obýváku nebo v hotelovém lobby. Naše stolní lampy rozzáří celý interiér všude, kam je postavíte. Vyberte si ze široké nabídky vzorů.

Hand-Decorated Bohemian Crystal LEC Bulbs with Different Decorations

Žárovky a příslušenství

Úsporné LED žárovky můžete využít do našich designových lamp, nebo samostatně v kombinaci s betonovou objímkou. Zvolte čistě bílou nebo barevnou verzi.