Custom Hand-made Crystal Production - Traditional Hand-cutting

Zakázková výroba z křišťálového skla

I v době nejmodernější techniky věříme, že některé věci vyžadují lidský dotyk. Proto se držíme tradičních postupů a všechny naše produkty jsou stále ručně broušenédekorované. Díky tomu máme absolutní kontrolu nad jejich kvalitou a také jistotu, že každý kus je originál.

Potřebujete doplnit starožitnou sadu křišťálových sklenic nebo završit sportovní či kulturní událost jedinečnou trofejí? Ruční výroba nám umožňuje produkovat velké i malé série, ale také jednotlivé kusy na zakázku . Naši zkušení designéři a dekoratéři rádi pomohou vdechnout život vašim představám.

Prohlédněte si galerii níže a inspirujte se, nebo si přečtěte více o možnostech zakázkové výroby pro naše patentované skleněné pilníky a výrobky z českého křišťálu.

"To, čím se liším od ostatních, mě dělá, čím jsem." A. A. Milne A. A. Milne

Příběhy výrobků na zakázku

V historii Blažek Glass jsme už na přání našich zákazníků vyráběli leccos. Přečtěte si několik zajímavých příběhů, které se skrývají za jednotlivými produkty.

Crystal Vase with Prague Motifs for the President

Váza pro prezidenta

17. srpna 1945 navštívil závod J. Blažek Sklo Poděbrady československý prezident, Edvard Beneš s manželkou. Naši skláři vytvořili kolekci několika váz s rytými motivy Prahy a prezidentský pár si jednu z nich vybral. Na fotografii vidíte další kus z této kolekce, který přežil komunistický režim ve skladišti a po roce 1989 se v restituci vrátil do rukou rodiny Blažkových.

Vedle Zlatého Buddhy v Bangkoku

Abha Kridakon, žena bývalého thajského velvyslance v Československu, se zasloužila o to, že náš křišťál zdobí oltář Zlatého Buddhy v Bangkoku.. Během naší návštěvy Thajska v roce 2016 nás velmi potěšily produkty Blažek Glass v záplavě květů u Buddhových nohou.

Golden Buddha in Bangkok
Hand-Decorated Harward logo Crystal Glass

Pro univerzity

Naše dlouhodobá spolupráce se společností Griffin dala vzniknout kolekci ručně broušených upomínkových předmětů pro absolventy amerických univerzit.. Poháry, vázy, karafy nebo sady sklenic na whisky s univerzitním logem jsou krásnou designovou upomínkou na studentské časy a ukázkou hrdosti, kterou Američané se svou alma mater často spojují.

Zhmotněte své představy v křišťálovém skle

Zanechte nám své kontaktní údaje a stručný popis svých představ a my se s vámi spojíme do 24 hodin v pracovní dny. Můžete nám také napsat e-mail na sales@blazek‑glass.cz nebo zavolat na +420 325 603 206 (pondělí-pátek mezi 8.00 až 16.00).