Dárkové a propagační předměty

Hledáte dárek, který zaujme, potěší a zároveň bude mít precizní zpracování a perfektní design? Rádi Vám pomůžeme s výběrem toho správného dárku pro každou příležitost. Ať již chcete darovat něco osobního nebo potěšit firemním dárkem. Námi zpracované dárky zaujmou svojí estetickou i užitnou hodnotou a vyjádří, jak si svých blízkých či obchodních partnerů vážíte a že Vám na nich záleží.

Můžete si vybrat z několika možností, jak budete chtít Vámi vybraný dárek ozdobit přímo na míru. Nabízíme Vám možnost potisknout ho Vaším logem, ozdobit jej pískovánímručním brusem či rytinou. Všechny tyto technologie je možno využít pro estetické ztvárnění loga, jména, firemního sloganu apod.

Set Krásného Vína od Blažek Glass

Krásné Víno

Ve spolupráci s předními vinaři z Moravy jsme připravili dárkovou kazetu s vínem. "Krásné víno" obsahuje 0,5l láhev naplněnou tím nejlepším vínem z daného ročníku a zdobenou unikátním pískovaným dekorem, který je vkusně doplněn kamínky Swarovski a stejný dekor je také na dvou sklenkách na víno, které jsou součástí setu. Dekor je vždy spjat s danou odrůdou vína a jedná se tak o svého druhu sběratelskou řadu v limitovaných sériích.

Dekor je možno uzpůsobit přání zákazníka a vyvinout vlastní zákaznický set – minimální odběrové množství je v tomto případě 50 kusů setů v jedné odrůdě vína. Také boční a zadní stranu kartonu je možno využít pro potisk firemním sloganem nebo logem a vytvořit tak velmi zajímavý firemní dárek.

Luxusní manikúry

Vedle skleněných pilníků na nehty nabízí firma Blažek Glass pro dokonalou péči o Vaše ruce a nohy ještě speciální nástroje pro manikúru a pedikúru - rašple na odstranění ztvrdlé kůže a manikúrní tyčinky. Tyto nástroje poskytují stejně jako skleněné pilníky maximální komfort při používání, jsou hygienické, ve vlhkém prostředí koupelen nekorodují a je možné používat jak na sucho tak i ve vodě.

Luxusní manikúrní set v koženém pouzdře
Set skla na zakázku - karafa a 2 skleničky na whisky

Dárkové sety skla na zakázku

Zcela dle přání zákazníka je možno vytvořit dárkovou sadu několika kusů skla – např. karafu nebo džbán se skleničkamimísu s kompotovými mističkami, 2 – 3 velikosti váz se stejným dekorem a podobně. Vše je potom možné zabalit do krabice na míru vyložené saténem. Na obal nebo sklo lze samozřejmě přidat logo.

Dárkové kazety s alkoholem

Oblíbenou značku nápoje s dvěma vhodnými skleničkami je možné zabalit do dárkové sady a vytvořit tak dárek na míru, který skutečně potěší. Sklenky lze ozdobit kamínky Swarovski nebo jemným pískováním a dodat dárku ještě osobnější charakter. V krabičce na míru vyložené saténem má dárek punc luxusu. Firemní logo na krabičce nebo na sklenkách je samozřejmě také možné doplnit.

Set skla Blazek Glass s lahví sektu
Trofej DHL na míru od Blažek Glass

Trofeje a firemní ocenění

Nabízíme širokou škálu trofejí pro různé sportovní akce. Naše trofeje jsou originální skleněné plastiky, které můžeme individualizovat s ohledem na Vaše požadavky, speciálně pro Vaši příležitost. Skleněnými trofejemi z naší nabídky jsou již tradičně oceňováni sportovci z celého světa např. při závodech v kvadriatlonu v Sedlčanech, vítězové Světového poháru ve vodním slalomu v Praze, nejlepší sportovci Středočeského kraje, vítězové mnoha golfových turnajů. Námi vyrobené poháry převzaly ve Špindlerově Mlýně i nejvýznamnější představitelky ženského sjezdového lyžování.

Skleněné trofeje však nemusí být předávány pouze u příležitosti sportovních akcí, jsou i vhodným firemním darem nebo propagačním předmětem.

Hledáte originální dárek pro své obchodní partnery?

Chcete rozšířit své portofolio propagačních předmětů o neotřelý a český výrobek s vysokou přidanou hodnotou a vysokým podílem ruční práce? Hledáte krásný dárek pro významného klienta nebo zákazníka? Vyjdeme vám vstříc v personalizaci i vašich požadavcích na design!