Blažek Glass: Tradiční český křišťál i jedinečná technologie skleněných pilníků

Jako tradiční výrobce českého křišťálu věříme v dědictví našich předků a naše výrobky jsou stále ručně broušené a dekorované. To nám umožňuje výrobu velkých i malých sérií výrobků, ale také jednotlivých kusů na zakázku.

Sedm generací Blažkovy rodiny se už od 18. století věnovalo výrobě a dekoraci skla. Od té doby se toho hodně změnilo, ale přesto věříme, že dědictví by se nemělo zahazovat.

První skleněný pilník na světe, vyrobený firmou Blažek Glass

První skleněný pilník na nehty

V roce 1997 jsme, s trochou nadsázky, změnili kosmetický průmysl. Jako první na světě jsme uvedli na trh skleněný pilník na nehty. Od té chvíle naše pilníky získali mnohá ocenění jak v Česku, tak zahraničí a chráněny patentem v mnoha zemích světa.

Tradiční ruční dekorování

Držet se tradic pro nás neznamená zůstávat v minulosti, ale vzít si z ní časem prověřené postupy a spojit je s moderní technologií. Inovovat a posouvat se dál.

Tradiční manuální ruční dekorování křišťálu v Blažek Glass
Špičková kvalita a originalita dekorů u produktů vyrobených Blažek Glass

Quality and Originality

Blažek Glass was first established by Josef Blažek in 1933, soon gaining fame all over the world thanks to the quality and originality of their products. Since 2005, the quality was certified by the ISO 9001 and 14001 standards.

Heritage

We are a traditional producer of hand decorated Bohemian crystal glass, following in the footsteps of our ancestors with our unique crystal urns, trophies and hand-cut crystal lamps. Thanks to the manual manufacturing procedures, we are capable of creating large sets of products as well as small series and individual custom pieces.

Křišťál vyrábíme již po několik generací, ale výroba je flexibilní

Kontaktujte nás

Chcete se stát naším distributorem, nebo máte dotaz k našim produktům? Využijte kontaktní formulář, napište nám nebo zavolejte. Rádi vám pomůžeme.