Blažek Glass: Tradiční český křišťál i jedinečná technologie skleněných pilníků

Jako tradiční výrobce českého křišťálu věříme v dědictví našich předků a naše výrobky jsou stále ručně broušené a dekorované. To nám umožňuje výrobu velkých i malých sérií výrobků, ale také jednotlivých kusů na zakázku.

Sedm generací Blažkovy rodiny se už od 18. století věnovalo výrobě a dekoraci skla. Od té doby se toho hodně změnilo, ale přesto věříme, že dědictví by se nemělo zahazovat.

První skleněný pilník na světe, vyrobený firmou Blažek Glass

První skleněný pilník na nehty

V roce 1997 jsme, s trochou nadsázky, změnili kosmetický průmysl. Jako první na světě jsme uvedli na trh skleněný pilník na nehty. Od té chvíle naše pilníky získali mnohá ocenění jak v Česku, tak zahraničí a chráněny patentem v mnoha zemích světa.

Tradiční ruční dekorování

Držet se tradic pro nás neznamená zůstávat v minulosti, ale vzít si z ní časem prověřené postupy a spojit je s moderní technologií. Inovovat a posouvat se dál.

Tradiční manuální ruční dekorování křišťálu v Blažek Glass
Špičková kvalita a originalita dekorů u produktů vyrobených Blažek Glass

Kvalita a originalita

Josef Blažek založil Blažek Glass s. r. o. (tehdejší J. Blažek Sklo Poděbrady s.r.o.) v roce 1933. Brzy poté si produkty z naší výroby vydobyly uznání po celém světě, zejména díky kvalitě zpracování a originalitě našich dekorů. V roce 2005 jsme jako potvrzení této kvality byli certifikování podle standardů ISO 9001 a 14001.

Dědictví

Jsme tradičním výrobcem ručně dekorovaného českého křišťálu. Skrze naše produkty, unikátní křišťálové urny, trofeje, křišťálové lampy a žárovky, kráčíme ve šlépějích našich předků. Díky manuální výrobě jsme schopni zpracovat velké i malé zakázky, a to jak z našich produktových řad, tak dle zcela individuálních požadavků.

Křišťál vyrábíme již po několik generací, ale výroba je flexibilní

Kontaktujte nás

Chcete se stát naším distributorem, nebo máte dotaz k našim produktům? Využijte kontaktní formulář, napište nám nebo zavolejte. Rádi vám pomůžeme.