Jaké pilníky se nejlépe prodávají?

Nabízíme široké portfolio skleněných pilníků a možnosti jejich dekorace

Máme rádi zakázkovou výrobu na míru. Někdy na to ale zkrátka nezbývá čas. V takovém případě si naši zákazníci mohou vybrat ze široké nabídky a množství tvarů a velikostí, které lze použít okamžitě bez dalšího zdržení.

Chcete svým zákazníkům nabídnout to nejlepší, ale nemůžete si dovolit investovat čas do zakázkových designů? Sáhněte po nejoblíbenějších produktech v naší nabídce: pilníku v délce 14 nebo 9 cm a síle 2 nebo 3 mm.

Nejoblíbenější velikost skleněných pilníků je 14 a 9 mm
Neoblíbenější typ skleněných pilníků s kamínky Swarovski

14cm pilníky jsou vhodné pro domácí i profesionální využití například v kosmetických salonech. Pro tuto velikost doporučujeme sílu 3 mm, která je ideální z hlediska pevnosti pro ochranu před zlomením. Menší 9cm pilník je ideální do kosmetické taštičky nebo na cesty. Zvolte sílu 3 mm pro skutečně pevný pilník, nebo 2 mm pro tenký vzhled.

Naše oboustranné pilníky jsou praktické pro koncového zákazníka. Jednostranná varianta umožňuje použít celou hladkou stranu k umístění firemního loga nebo třeba krátkého sloganu. To z nich dělá ideální propagační předmět například pro výrobce kosmetiky.

Jednostranný pilník pro větší logo, oboustranný pro pohodlné užívání
Nový a pro používání pohodlný obloukový pilník

Kromě klasických tvarů jsou velmi populární i naše obloukové pilníky. Skvěle poslouží na cestách a pomohou například starším lidem a lidem se slabším zrakem. Díky své kompaktní velikosti se vejdou do malé cestovní taštičky a jejich ergonomická drážka vede pilník správným směrem. Ideální pro rychlou a intuitivní úpravu nehtů.

Vybírejte z našich nejoblíbenějších pilníků

Staňte se distributorem

Chcete se stát naším distributorem a rádi byste nabídli svým zákazníkům to nejlepší z naší produkce? Kontaktujte nás a společně najdeme řešení na míru vašemu obchodnímu záměru.