Křišťálové svícny na klasické i čajové svíčky

Některé chvíle si o světlo svíček jednoduše říkají. Nechte hru světla a stínu na fazetách našich svícnů a jen si užívejte kouzlo okamžiku. Ať už je to romantická večeře pro dva, nebo stylová party pro desítky hostů, křišťálové svícny se postarají o tu správnou atmosféru.

Rozzařte tradičně bohaté vzory našich kolekcí Royal, Tradition a Originality, zvolte jemné motivy řady Autumn, nebo naši nejpopulárnější kolekci, Morphology Matte.

Pro kompletní informace o nabízených velikostech a vzorech prosím klikněte na záložku Typy a velikosti níže, nebo si stáhněte náš katalog. Rádi pro vás také vyrobíme originální kus na přání. Přečtěte si více o zakázkové výrobě.

Nabídněte svým zákazníkům naše svícny z českého křišťálu

Stát se distributorem
Katalog v PDF (7.6 MB) nebo
Přihlásit k odběru novinek - souhlasíte se zpracováním údajů.

Další kategorie dekorovaného křišťálu

Skleničky na šampaňské

Nápojové křišťálové sklo

Připijme funkčnímu luxusu. Prohlédněte si širokou nabídku ručně broušených, rytých, malovaných a pískovaných sklenic na nápoje.

Křišťálový ručně broušený set na víno

Karafy a dekantéry

Dobré víno či whisky si zaslouží vkusnou nádobu. Naše křišťálové karafy a dekantéry poslouží ke stylovému servírování alkoholických nápojů.

 

Velká křišťálová váza s dekorem

Vázy

Co růží zvou, i zváno jinak vonělo by stejně, pravil Shakespeare. Zvolte bohatě broušenou zlacenou krásu nebo naše minimalistické moderní vzory.

 

Ručně broušená křišťálová mísa Orchidea

Mísy

Mísa ovoce je klasickým motivem maleb. Křišťálová mísa dodá takovému dílu náležitou eleganci. Vyberte si z našich vzorů.

Křišťálový tác s cupcaky

Tácy, podnosy a talíře

Na tácech a podnosech dokonale vyniknou celoplošné vzory. Díky tomu poslouží při servírování jídla i jako dekorativní předmět.  

Křišťálová dóza na pralinky

Cukřenky a dózy

Ukryjte svá sladká tajemství pod křišťálové víčko. Naše cukřenky a dózy vkusně skryjí vše potřebné, od bonbónů po šperky.

Ručně broušený křišťálový koš s květinovou dekorací

Košíky

Křišťálové koše pozvednou jakoukoli květinovou výzdobu, ale dekorativní jsou i samy o sobě. Stačí je umístit na recepci nebo do haly.

Popelník s cigaretou

Popelníky

I z neformálního drinku a doutníku můžete udělat zvláštní příležitost. Užijte si soukromé neřesti ve společnosti křišťálu.