Křišťálové popelníky

Whiskey na ledu a nezaměnitelná vůně doutníků. Dodáváme soukromým neřestem trochu staromilské elegance. Naše ručně dekorované křišťálové popelníky stylově doplní jakýkoli interiér, ať už je to váš obývák, nebo bar.

Vsaďte na tradiční kolekce jako Tradition nebo Royal pro závan starých časů, nebo moderní řady Autum či Orchidea pro současný styl. Díky široké nabídce vzorů můžete popelníky snadno doplnit ostatními výrobky, například sklenicemi či karafami.

Pro kompletní přehled nabízených velikostí a vzorů prosím klikněte na záložku Typy a velikosti níže, nebo si stáhněte náš katalog. Rádi pro vás také vyrobíme originální kus na přání. Přečtěte si více o zakázkové výrobě.

Nabídněte svým zákazníkům naše křišťálové popelníky

Stát se distributorem
Katalog v PDF (7.6 MB) nebo
Přihlásit k odběru novinek - souhlasíte se zpracováním údajů.
Křišťálový popelník Nostalgia

Nostalgia Design

Křišťálový popelník Tradition

Tradition Design

Křišťálový popelník Royal

Royal Design

Křišťálový popelník Tradition

70080/1005/130

Křišťálový popelník Royal

70125/1057/155

Křišťálový popelník Tradition

70175/1005/128

Další kategorie dekorovaného křišťálu

Skleničky na šampaňské

Nápojové křišťálové sklo

Připijme funkčnímu luxusu. Prohlédněte si širokou nabídku ručně broušených, rytých, malovaných a pískovaných sklenic na nápoje.

Křišťálový ručně broušený set na víno

Karafy a dekantéry

Dobré víno či whisky si zaslouží vkusnou nádobu. Naše křišťálové karafy a dekantéry poslouží ke stylovému servírování alkoholických nápojů.

 

Velká křišťálová váza s dekorem

Vázy

Co růží zvou, i zváno jinak vonělo by stejně, pravil Shakespeare. Zvolte bohatě broušenou zlacenou krásu nebo naše minimalistické moderní vzory.

 

Ručně broušená křišťálová mísa Orchidea

Mísy

Mísa ovoce je klasickým motivem maleb. Křišťálová mísa dodá takovému dílu náležitou eleganci. Vyberte si z našich vzorů.

Křišťálový tác s cupcaky

Tácy, podnosy a talíře

Na tácech a podnosech dokonale vyniknou celoplošné vzory. Díky tomu poslouží při servírování jídla i jako dekorativní předmět.  

Křišťálová dóza na pralinky

Cukřenky a dózy

Ukryjte svá sladká tajemství pod křišťálové víčko. Naše cukřenky a dózy vkusně skryjí vše potřebné, od bonbónů po šperky.

Ručně broušený křišťálový koš s květinovou dekorací

Košíky

Křišťálové koše pozvednou jakoukoli květinovou výzdobu, ale dekorativní jsou i samy o sobě. Stačí je umístit na recepci nebo do haly.

Masivní křišťálový svícen

Svícny

Svit svíček a křišťálové sklo. Vyzkoušejte naše svícny na klasické či čajové svíčky a uvidíte, jak skvěle si rozumí.