Golfová sezóna začíná

2018-04-22
Golfové trofeje na míru od Blažek Glass

Jaro je v plném proudu a golfisti jásají. S jarními dny totiž začíná i nová sezóna. A zatímco sportovci leští hole a dokupují míčky, my začínáme vyrábět golfové trofeje pro vítěze prvních turnajů. Jsou ručně broušené z českého olovnatého křišťálu, který dodá vítězství patřičný lesk. Tvar i barvu trofejí přizpůsobujeme konkrétním událostem a fantazii se meze nekladou. Pak už stačí jen doplnit pískovaný text či logo a vzhůru na green.

Na míru už druhým rokem vyrábíme třeba exkluzivně poháry pro vítěze CZECH TOP 100 GOLF TROPHY. Letos poprvé zazáří na startovním turnaji série už 17. dubna 2018 v areálu golfového hřiště Golf resort BLACK BRIDGE Praha. Pokud patříte k fandům tohoto sportu gentlemanů, přijďte je obhlédnout osobně.

Hledáte originální trofej pro svůj golfový turnaj? Vyberte si z hotových designů, nebo si nechte navrhnout vlastní. Kompletní nabídku najdete v sekci golfových trofejí.

Naše produkty

 • Zobrazit kategoriiOriginální skleněné pilníky na nehty a rašple

  Skleněné pilníky na nehty a rašple

  Naše patentované skleněné pilníky na nehty najdou uplatnění doma i v profesionálních salonech. Zvolte nedekorované pilníky a přidejte své logo, vyberte si z řady barevných variant či luxusních pilníků s kamínky značky Swarovski.

  Link
 • Zobrazit kategoriiInteriérový křišťál

  Interiérový křišťál

  Dodejte jakémukoli interiéru punc originální krásy. Tu správnou náladu doladí barvy našich LEC lamp. Tak, teď je to perfektní perfektní.

  Link
 • Zobrazit kategoriiTrofeje a ocenění

  Trofeje a ocenění

  Završte svou sportovní či společenskou událost jedinečným upomínkovým předmětem z křišťálu. Na detailech záleží.

  Link
 • Zobrazit kategoriiKřišťálové kremační urny

  Křišťálové kremační urny

  Oslava pomíjivosti lidského života v nesmrtelné kráse křišťálu. Naše urny jsou důstojnou schránkou pro popel všech milovaných.

  Link
 • Zobrazit kategoriiZakázková výroba křišťálu

  Zakázková výroba křišťálu

  Máte svou vlastní představu? Podělte se o ni s námi a naši zaměstnanci jí rádi vdechnou život.

  Link