Zvolte kvalitní český křišťál, zvolte Blažek Glass

Staňte se distributorem křišťálu od Blažek Glass

Křišťálové sklo je symbolem nadčasové elegance a funkčního luxusu. Ručně dekorovaný křišťál značky Blažek Glass je proslulý po celém světě pro svoji výjimečnou kvalitu a krásu.

Nabídněte svým zákazníkům náš tradiční křišťál pro prostřený stůldekorativní křišťál nebo trofeje pro sportovní a společenské události. Vyberte si ze standardní nabídky vzorů, nebo si nechte vytvořit vlastní dekor na zakázku.

Vybrat ty správné produkty pro svůj obchod není vždy snadné. S Blažek Glass máte na své straně 100% podporu v oblasti prodeje. Naši zkušení zaměstnanci s vámi rádi proberou přednosti jednotlivých produktů.

Díky našemu výrobnímu informačnímu systému si můžete jednoduše opakovaně doobjednat výrobky, které se vám dobře prodávají, nebo kterými chtějí vaši odběratelé doplnit existující sortiment. Informace o podmínkách a garancích pro distributory najdete níže.

Kontaktní formulář

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním údajů

Naše garance

Někteří distributoři jsou s námi od samých počátků Blažek Glass ve třicátých letech. Vážíme si toho a vždy jim poskytujeme skvělé služby. Proto garantujeme:

Produkty nejvyšší kvality

Produkty nejvyšší kvality

Kvalita je naší hlavní prioritou. Než produkt opustí naše brány, projde celou řadou testů. Garantujeme, že na cestu k našim distributorům se vydají jen produkty nejvyšší kvality.

Přečtěte si více o našich výrobních procesech.

Podpora prodeje

Zaměstnanci našeho obchodního oddělení hovoří několika jazyky a rádi zodpoví jakékoli otázky k našim produktům. Nejste si jistí, jaký design zvolit? Jaký výrobek se bude nejlépe prodávat? Poradíme vám.

Přejděte na kontakty, nebo si přečtěte článek o nejprodávanějších produktech.

Podpora prodeje
Velké zakázky, krátké dodací lhůty

Velké zakázky, krátké dodací lhůty

Naše výrobní procesy jsou velmi pružné a umožňují nám vyrábět velké množství produktů, aniž by se to výrazně odrazilo na dodacích lhůtách.

Zakázkové úpravy u všech produktů

Jakýkoli produkt vám rádi na zakázku upravíme. Přidejte na výrobek malovanou, pískovanou nebo rytou dekoraci, doplňte firemní logo, nebo si nechte vyrobit originální sadu produktů. Úpravy na zakázku nabízíme u malých i velkých zakázek, bez výrazného vlivu na dodací lhůty.

Přečtěte si více o zakázkové výrobě.

Zakázkové úpravy u všech produktů
Flexibilní platební podmínky

Flexibilní platební podmínky

Akceptujeme většinu platebních metod na trhu. K platbě můžete využít

Ikona Debetní karta
Ikona PayPal
Ikona Převod

Pokud vám ani jedna z nabízených možností nevyhovuje, ozvěte se nám.

Bezpečná doprava

Křehké materiály, jako je křišťálové sklo, vyžadují velkou opatrnost při balení a transportu. Děláme vše pro to, aby k vám naše výrobky dorazily v perfektním stavu. Proto pro ochranu před rozbitím používáme extrémně odolné výplňové materiály.

Bezpečná doprava
Expresní doprava po celém světě

Expresní doprava po celém světě

Abychom zajistili nejkratší možné dodací lhůty, využíváme služeb řady důvěryhodných dopravců. Zboží tak může být u vás už do 24 hodin od výroby. Spolupracujeme s:

  • FedEx
  • UPS
  • DB Schenker

Pokud preferujete jiného dopravce, jsme schopni zboží zaslat také s dalšími logistickými společnostmi.

Objevte své možnosti s Blažek Glass

Chcete se stát distributorem křišťálových produktů Blažek Glass? Kontaktujte nás. Naši zkušení zaměstnanci vám pomohou vybrat produkty, které nejlépe vyhovují vaší obchodní strategii.